Yeni Yıla Geri Sayım The Marmara’da

16 Aralık 2015

Bodrum Yılbaşı WEBYENİ YILA GERİ SAYIM THE MARMARA BODRUM’DA

Yeni yıla nasıl girilirse öyle geçer diye düşünen The Marmara, hem eğlence hem dinlence isteyenleri Bodrum’a davet ediyor. The Marmara Bodrum’un hazırladığı özel yılbaşı paketiyle 2016,havai fişekler ve şampanya eşliğinde büyük bir kutlamayla karşılanıyor. Yeni yılın ilk günü ise gün boyu süren huzur sözü veriliyor.

The Marmara Bodrum,yeni yılı Bodrum’un kendine özgü ambiansında keyifli bir tatil ile karşılamak isteyen konukları için özel bir yılbaşı paketi hazırladı. Yılbaşı gecesini sevdikleriyle eğlence dolu geçirmek isteyen misafirlere iddialı bir parti vadeden The Marmara Bodrum’da yeni yıl,görkemli bir gala yemeği ile karşılanıyor. The Marmara Bodrum’un özgün konsepti vesofistike tasarımı ile dikkat çeken fuayesinde kokteyl ikramı ile başlayan gecedeyemeğe, canlı müzik ve oryantal dans gösterisi eşlik ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performansıyla Lounge müzik ziyafeti sunulacak gecede yeni yılın ilk saatleri, havuz kenarındaki havai fişek gösterisi ve şampanya ikramıyla karşılanacak.

Bodrum’un yerel lezzetleri ve Ege denizinin taze balıklarının bulunduğu özel yılbaşı menüsünde kırmızı et seçeneği de sunuluyor. Menünün tatlı bölümünde ise kestane dolgulu çikolata şelalesi ve Bodrum’un meşhur mandalinasından yapılan sorbe yer alıyor.

Yeni Yıl Paketinde Konaklamasız Seçenek de Sunuluyor

The Marmara Bodrum’un sunduğu özel yılbaşı paketi ile 2016 yılının ilk gününü Bodrum’da geçirmek isteyen misafirler konforlu odalarda eğlenceli gecenin yorgunluğunu atabiliyor. Kokteyl, Gala Yemeği, DJ parti ve bir gece double odada çift kişilik konaklamayı içeren özel paket 360 Euro’dan başlayan fiyatlarla misafirlere sunuluyor. Konaklama tercih edilmezse, Gala Yemeği ve limitsiz yerli içkinin sunulduğu Lounge partinin bulunduğu paket 320 TL iken, yalnızca Lounge parti ise limitsiz yerli içki dahil 160 TL olarak fiyatlandırılıyor.

 

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için themarmaracollection.com adresi ziyaret edilebilir.

 

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış