Sonbaharda Nasıl Giyinmeliyiz ?

16 Eylül 2019

siyah-renkli-ceket-beyaz-goemlek-siyah-beyaz-asimetrik-kesimli-kisa-etek-siyah-uzun-cizme-canta-kombini89878132Sonbahar her ne kadar ayrılık ve hüznü andırsa da eşsiz görüntülerinde yegâne sahibidir. Hem doğal olarak hem de moda anlamında… Havaların ani değişimleri, güneş ışığının etkisinin de azalması nedeniyle yaz kıyafetleri bu mevsimde eksik kalıyor.

Her ne kadar hala kısa kollu elbiselerimizle dolaşmaya devam etsek de kış mevsiminin habercisi olan sonbahar etkisini gösterdi. Bu durumda ne giymeliyiz? Sorusu gündeme gelir.

Ceket Kullanabilirsiniz

Sonbahar ayarında da yaz mevsiminde olduğu gibi zarif ve modern kıyafetlerle şık görünmek mümkün. Hâlâ güneşin kendini ara ara gösterdiği şu günlerde kısa kollu bluz ve elbiselerin üzerine çok kalın olmayan bir ceket giyerek modern bir tarz oluşturabilirsiniz. Kadınlar bu mevsimde vücut hatlarını ortaya çıkaracak blazer ceketler kullanabilirler. Ceketlerinizin altına pantolon, tayt şort ya da etekle güzel bir kombin yapabilirsiniz.

İnce Kazakları Çıkarın

Tayt, pantolon ve eteklerinize iyi bir kombin yapmak istiyorsanız ince kazaklarınızı sandığınızdan çıkarmaya şimdiden başlayın. Özellikle taytlarınızla birlikte ince örgülü kazaklarınızı kullanırsanız çok güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Opak Çoraplar Üzerine Şort

Hava sıcaklığının düşmesiyle şort giymek isteyen kadınlara uzmanlar, çok özel bir tavsiyede bulunuyor. Soğuk havalara rağmen şorttan vazgeçemeyenler opak çoraplar üzerine rahatlıkla şortlarını kombin yapabilirler.

Merserize Kazakları Unutmayın

Güneş ışığının etkisini azalttığı bu mevsimde giyebileceğiniz bir diğer önemli şey ise çizmeler… Kısa etek üzerine kombin yapabileceğiniz çizmelerin üzerine güzel bir kısa kollu merserize kazak giydiğiniz zaman çevrenizin en şık insanı olabilirsiniz.

KAYNAK: http://www.hayatvekadin.com

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


21 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
18 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
17 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
14 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış