1057647_1223289817697520_1218355510_nSLOGANIMIZ; ” Bütün makyaj malzemelerinizi temizleyebilirsiniz. ”

Bodrum Kadınlar Kulübü takipçileri için, bugün size mevcut kalıcı makyaj tekniklerinin aksine dünyaca ünlü,Alman orjinli,teknik olarak en gelişmiş,naturelliği tartışmasız kalıcı makyaj markası Longtimeliner Conture Makeup işlemlerinden bahsedeceğim.

– Öncelikle bu markanın olmazsa olmazı hijyen ve tam olarak eğitimli olmaktır. – Kullanılan ürünler (kalem,boya,krem vs..)%100 alerji testinden geçmiştir.
– %100 Doğal ve Anti bakteriyeldir. – Her işlem için tek kullanımlık iğneler kullanılır.
– Kullanılan tüm ekipmanlar en üst derecede sterilazasyona tabi olur.
– Kullanılan tüm renkler toksik olmayan ve genetik olmayan ürün sınıfına dahildir. Bu boyalarda ne ağır metal ne de gliserin vardır.
-Herhangi bir yan etkisi yoktur. Bu kadar bilgilendirmeden sonra işlemler nasıl yapılmakta biraz bundan da bahsedelim.
– İşlemler kaş, göz ve dudak bölgesine uygulanmaktadır. – İşlemden önce kalıcı makyaj yapılacak bölge tıbbi ,local anestezik bir krem ile uyuşturulur. Böylece acısı ağrısız rahatça işlem yapılır. – Renk seçiminde de müşteri ile birlikte karar verilir. Özellikle kaş bölgesinde mutlaka kişinin kendi kaşlarının kıl rengi baz alınır.
– İşlem ortalama olarak 1 yada 2 saat sürmektedir.
– İşlemden en erken 15 ila 20 gün sonra rötuş işlemi uygulanır.
– Bu teknikle yapılan kalıcı makyaj işleminde cildimizde yara, irirasyon, kabuk gibi iyileşme gerektirecek bir durum söz konusu olmamaktadır. İşlemden hemen sonra sosyal hayatınıza devam edebilir, makyaj ve banyo yapabilirsiniz.
– Dövme tipi kalıcı makyaj tekniğindeki gibi senelerce cildimizde kalmaz ..Kişinin cilt yapısına ve kendi kullanımına bağlı olarak 1 ila 2 yıl içerisinde kaybolur. İstedikleri görünümü korumak isteyen müşteriler periyodik olarak bakımdan geçmelidirler. Tekrarlanmadığı takdirde zamanla kaybolacak bir işlemdir. Böylece değişen makyaj modası veya yapmak istediğiniz değişiklikler kolayca yapılabilmektedir.
– Seyrek kaşlarından şikayet eden , biraz daha kalın olmasını isteyen, şekil bozukluğu olan herkese son derece “doğal” görünen ince renklendirme (mikropigmentasyon) “kıl tekniği” yöntemi ile uygulanır.
– Markanın kendi özel kalemleri ile Ön çizim yapılır, en uygun en doğal duran şekil bulunarak yaptıracak kişinin de onayı alınarak işleme geçilir.
– Göz bölgesinde ise daha derin bakışlar elde etmek için kirpik diplerine (alt/ üst ) uygulama yapılır.

– Dudakları solgun, renksiz , kenar çizgisi belli olmayan , asimetrisi olan, biçim bozukluğu olan dudaklar bu yöntemle oranlı , belirgin bir rekilde renklendirilir.

GÜNLÜK YAŞANTININ KOŞTURMACASI İÇİNDE MAKYAJ YAPMAYA FIRSATI OLMAYAN AMA GÜZEL GÖRÜNMEK İSTEYEN , SPOR YAPAN , SABAH KALKTIĞINDA GÜZEL GÖRÜNMEK İSTEYEN , KOZMETİK ÜRÜNLERE ALERJİSİ OLAN TÜM HANIMLARA ” LONGTİMELİNER CONTURE MAKE UP ” KALICI MAKYAJ YÖNTEMİNİ ÖNERİYORUM.

Herhangi bir şey sormak için beni 0 532 403 45 32 den arayabilirsiniz. .kolay gelsin.

Güldem Nakipoğlu Ekici

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış