beauty_rewards_D2Evinizi çocuklarınızı ihmal etmeden yapabileceğiniz bir iş. Maaşı emekliliği olan çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz her sene yurt içi ve yurt dışı tatilleri olan ve yeni kayıtlarına ilk üç ay hoşgeldin hediyeleri ve her ay değişen kat kat kazan hediyeleri gönderen bir ek iş.

Bir marka altında hanımlar gücünü gösteriyor. Bu markada Oriflame.

 Bodrum Kadınlar Kulübü olarak Oriflame Bodrum Temsilcisi Nihan Yorulmaz ile  çalışmak isteyen ama çalışamayan Bodrum’lu ev hanımlarımız bu yazıyı hazırladık. Çalışma saatlerini sizin belirlediğiniz, ailenizi ihmal etmeden çalışabileceğiniz bir işe kim hayır der ki. Nihan hanıma ulaşmak isterseniz nihan_19_87@hotmail.com  yada 0536 3956337 den ulaşabilirsiniz.

 Sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken de kazanç elde edebileceğiniz veya  kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Bugün Avrupalı en büyük doğrudan satış yapan güzellik şirketi olan Oriflame ile  60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla satış danışmanı hayallerine kavuşuyor.

Siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.

KAT KAT KAZAN PROGRAMI 

Oriflame ile istediğiniz yaşam tarzına ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu kendinize bir ekip kurmaktır.

Sponsorunuzun sizi kaydettiği gibi siz de önce yakın çevrenizden başlayarak “Ek gelir fırsatıyla ve ürünlerle” ilgilenen herkesi ekibinize davet edebilirsiniz.

Ekibinize yeni kayıtlar katıldıkça Oriflame’in sınırsız kazanç dünyasına hızlı bir giriş yapar, yeni seviye ve unvanlara ulaşırsınız böylece hayallerinize doğru büyük adımlar atarsınız. Hem siz hem de ekibiniz daha fazla kazanabilir, istediğiniz yaşam tarzına rahatça kavuşabilirsiniz.

Unutmayın; Kat Kat Kazan Programı’nın amacı  size ve ekibinize daha fazla kazandırmak!

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış