Koç Burcu Ekim Ayı Yorumu

02 Ekim 2019

koc-square-1-38i34wj5uv590unuff8d8qEkim ayına başladığınızda enerjinizi ilişkinize vermeye devam ediyorsunuz. Ayın başında ekonomik konularınıza odaklanabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak için kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Yakınlarınız da maddi anlamda size destek olabilirler. 3 Ekim tarihinde Plüton retro hareketini bitiriyor. İş hayatında gücünüze güç katmaya devam ediyorsunuz. Yine 3 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 9 Aralık’a kadar maddi durumunuzla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa bir ameliyat kararı alınabilir. 4 Ekim’de Mars Terazi burcuna geçiyor. 19 Kasım’a kadar sevdiğiniz kişi için savaşmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Eğer ki ilişkiniz veya evliliğiniz yürümüyorsa, oluruna bırakmak yerine partnerinizi geri kazanmak için harekete geçebilirsiniz. Hem tutkunun hem de agresifliğin hakim olacağı bir dönemde olacaksınız. 8 Ekim’de Venüs de Akrep burcuna geçiş yapıyor. Borçlarınızı kapatacak bir gelir artışı yaşayabilirsiniz. Miras konusunda da şans sizden yana olabilir. 14 Ekim’de 20 derece Koç burcunda bir dolunay oluşacak. Sizin burcunuzdaki bu dolunayda sinirleriniz biraz gergin olabilir. Dış görünümünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız biraz daha beklemelisiniz. Partnerinize karşı olan öfkenize hakim olmalısınız. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 22 Kasım’a kadar maddi konularınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ekonomik olarak güçlü hissedeceksiniz. Beklediğiniz paralar gelebilir. 28 Ekim’de 4 derecede Akrep burcunda yeniay meydana gelecek. Yeni bir maddi fırsatla karşılaşabilirsiniz. 31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar internetten kredi kartıyla alışveriş yapmamanız gereken bir dönemdesiniz. Bilgileriniz çalınabilir veya kopyalanabilir. Eğer ameliyat konusu varsa ve durum acil değilse operasyon için biraz daha beklemeniz gereklidir.

Şanslı ve olumlu günler: 3-4-8-9-13-14-22-23-30-31

Düşük enerjili günler: 1-2-10-11-24-25-28-29

Aşkta güzel günler: 22-23

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Ekim ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir.
Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler