Kadınların Olmazsa Olmazları

16 Ekim 2018

Alışverişe çıkmadan önce bu yazıya göz atın! Her kadının dolabında olması gereken zamansız parçalar

Trend sürekli değişiyor olabilir. Fakat bazı şeyler hep klasik olarak kalıyor. Örneğin beyaz gömlekler, jean pantolonlar… Gardıropların yapı taşı olan bu parçalar ise. kombin yapmakta zorlandığımız her anda yardımımıza koşuyor. İşte alışverişe çıkmadan önce muhakkak göz atmanız ve dolabınızda olması gereken zamansız parçalar.

Beyaz tişört
Bisiklet yaka yada V yaka modelleri bulunan beyaz tişörtler günün her saatine uyum sağlayacak kurtarıcı bir parça. İstediğiniz şekilde kombinleyebilir ve modası asla geçmeyen bu parçayı dolabınızda baş köşesinde bulundurabilirsiniz.

Skinny Jean
Yıllara göre pantolonların bel yükseklikleri ya da detayları değişebiliyor. Fakat skinny jeanlerin modası asla geçmiyor. Birkaç renk çeşidi olan bu jeanleri satın alarak karar veremediğiniz anda kombinleyebilirsiniz.

Beyaz gömlek
Beyaz gömleklerde tıpkı beyaz tişörtler gibi oldukça kurtarıcı parçalar arasında yer alıyor. Kombinlemesi kolay parçaları dolap da bulundurmak zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacak. Ayrıca unutmayın ki beyaz gömleğin bir özelliği de her zaman cool ve şık görüme sahip olması.

Siyah elbise
Kurtarıcı parçaların en popüleri siyah elbiseler. Vücudunuza uygun kesimde seçeceğiniz siyah elbiseler, şık davetlerde bile size zaman kazandıracak. Star parçanızı dolabınızdan eksik etmeyin.

Deri ceket
Deri ceket her zaman cool duran bir parçalara arasında yer alıyor ve asla modası geçmiyor. Uzun ömürlü olma avantajından da faydalanarak gardırobunuzda yıllarca saklayabilirsiniz. Eğer bir deri ceketiniz yoksa kendinize uygun bir rengi seçip hemen kombinlemeye başlayın.

Siyah topuklu ayakkabı
Acil bir davete gitmeniz gerek ve kıyafetinize uygun bir ayakkabı bulamadınız diyelim. Giyin siyah topuklu ayakkabıları hemen. Şık ve zarif duracağına eminiz. Ayrıca günlük hayatta da bu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Ayağınıza uygun ve mümkünse rahat olan bir siyah topuklu ayakkabı hayat kurtarıcıdır.

Kaynak: www.mynet.com

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


21 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
18 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
17 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
14 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış