7 Ekim Çarşamba Uzun zamandır ara verdiğimiz PİZZA ATÖLYESİ ile gelin hem pizza hamurunun sırrını öğrenin, hem de hep birlikte tadına varalım.

10 Ekim Cumartesi günü Balık sezonunun açılışı ile bizim de mutfakta balık sezonumuz açılacak. Balık temizleme, fileto çıkarma, ideal pişirme yöntemleri ve yumuşacık kalamar tava yapma gibi püf noktaları ve teknikleri öğrenebileceğiniz aynı zamanda da kallavi bir sofrada tadına bakabileceğiniz BALIK VE DENİZ ÜRÜNLERİ PİŞİRME TEKNİKLERİ ATÖLYEsine bekliyoruz.

12 Ekim Pazartesi günü “diyete bu pazartesi başlacayacağım” diyenlere geliyor: :) DİYET YEMEKLERİ ATÖLYESİnde sanılanın aksine inanılmaz lezzetli, iştah açıcı ve uzun süre tok tutacağı için kilo vermenize ve formunuzu korumanıza yardımcı olacak tarifleri paylaşacağımız atölyemize bekliyoruz.

14 Ekim Çarşamba BIÇAK KULLANMA VE KESME TEKNİKLERİ ATÖLYESİNDE hep o merak edilen “acaba bende birgün gerçek bir şef gibi bıçak kullanabilecek miyim?” sorusuna kalıcı bir EVET cevabı vermenizi sağlayacak, şef ile birebir tüm teknik ve püf noktaların paylaşılacağı atölyemiz olacak. Kaçırmayın deriz.

17 Ekim Cumartesi kendi evinize restoran ziyafeti için ZİYAFET YEMEKLERİ SOFRASI ATÖLYEMİZ olacak. Bize gelen talepler doğrultusunda oluşturduğumuz bu yeni atölyede o çok sık tekrarlanan “ben şimdi misafire ne pişireceğim? sorusunu” ortadan kaldıracağız.

18 Ekim Pazar Sezonun ilk BUTİK PASTA YAPIMI ATÖLYESİ gerçekleşecek. Alanında uzman pastacı Şenay Gündüz önderliğinde sınırlı sayıda kontenjan için şimdiden yerinizi ayırtın.

22 Ekim Perşembe günü beklenen MANDALİNA LİKÖRÜ ATÖLYEMİZ olacak. Mandalinalar çıktı, biz de likör yapalım dedik :)

24 Ekim Cumartesi ÇOCUKLAR MUTFAKTA kendi beslenme çantalarını hazırlamayı öğrenecekler. Hem eğlenerek, hem sağlıklı gıdaları tanıyarak hem de kendi damak tatlarına göre özgürce istediklerini kolayca yapabilmeleri için onlara kendi beslenme çantalarını hazırlama fırsatı verin.

29 Ekim Perşembe günü ise Cumhuriyet Bayramını daha farklı bir seremoniyle kutlamak isterseniz mesela sınırsız suşi yiyerek :) Ekim ayı atölyelerinin kapanışını SUŞİ ATÖLYESİ ile yapmaya bekleriz.

Atölye fiyatlarımız konularına ve yemeklere göre 90-120 TL arasında değişiyor.Atölyeler sonunda tabii ki sadece öğrenmekle kalmıyoruz, bir sofra etrafında yapılanları birlikte tadıp, lezzet konuşuyoruz. Yemekli atölyelerde bir kadeh şarap da ikramımız.

Sizleri de bekleriz! Katılmak için; info@foodrum.com / 0533 3703824  /  0252 3171589 ‘nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Katılımcı kontenjanı, minimum 4, maksimum 8 kişi ile sınırlı.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


20 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
10 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
26 Eylül 2019, Yorum Yapılmamış
16 Eylül 2019, Yorum Yapılmamış
08 Temmuz 2019, Yorum Yapılmamış
10 Ekim 2018, Yorum Yapılmamış