Ev Dekorasyonunda Son Trend!

07 Şubat 2016

54eb210ef1f10_-_house-kit-3-s3Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez detayı ahşap artık en doğal hali ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda moda olan bu doğallık vurgusu ahşap için de geçerli durumda. Eskilerden bugüne kadar çeşitli şekillerde karşımıza çıkan shaker ahşap yani ekolojik ahşap modası yeniden modern hayat ile birlikte yalın bir tarz oluşturmaya başladı.

Eğer ekolojik dengeye önem veriyor ve sizde kendinize doğal yaşam alanları yaratmak istiyorsanız shaker stili tam size göre.

Shaker stili evler yaratmanın yolları:

• Dekorasyonda daha çok kır evi konseptli alanlar seviyor olmanız birincil şart gibi görünüyor. Çünkü shaker ahşap işlenmemiş ham ağaç dokusunu içinde barındıran bir görüntüye sahiptir. Bu görüntü pullu, derili, boncuklu ve şatafatlı aksesuarlar pek sevmez.

54eb210f9f4e2_-_house-kit-5-s3• Rustik perdeler, rustik dolaplar ve eşyalar bu stilin tamamlayıcısı olarak görülebilir.

• Gösterişten uzak, doğallığın ön planda olduğu mekanlarda bolca shaker ahşabı kullanabilirsiniz.

• Shaker modasında renkler ahşabın en açık tonları, ruby kırmızısı ve orman yeşili ile tamamlayarak birlikte kullanabilirsiniz.

• Bunun dışında ahşabın her renk ile olan muhteşem uyumunun avantajını yaşamak da size ayrıca keyif verecektir.

• Dayanıklı, mimari açıdan tasarımsal özelliği kuvvetli, aynı zamanda modern mekanlar yaratmak için shaker stilini özgürce kullanabilirsiniz.

• Shaker ahşap stilinde renkler konusunda kendinizi kısıtlamayın. Kahverenginin güneşe çalan tüm renkleri ile gökkuşağının renkleri arasında büyük bir kartelaya sahip olduğunuzu unutmayın!

mynet.com

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


18 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
17 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
14 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
13 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
13 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
13 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış