Erkeklere Hediye Beğendirmek

11 Kasım 2015

Yeni yılın yaklaşması ile eşe, sevgiliye ne alalım telaşımız başladı. Erkeklere hediye beğendirmek genel olarak kolay görünür. Eğer hediye alacağınız erkeğin özel bir ilgi alanı varsa çok şanslısınız. Muhtemelen o alanla ilgili alacağınız her hediye hoşuna gidecektir.

Hediyenizin anlamından çok işlevine önem veriyorsanız, ona ihtiyacı olan bir şey alın. Neye ihtiyacı olduğunu anlamak için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir ancak sonrasında hediyenin vereceği mutluluk bu çabaya değecektir.

Alınabilecek hediyeler arasında;

  1. Şık bir saat.
  2. Kullandığı parfümü biliyorsanız ona bir parfüm hediye edebilirsiniz.
  3. Mesleğine göre çok şık bir kutuda kalem de olabilir.
  4. Değişik bir şeyler olsun istiyorsanız, mesela yalnız yaşayan bir erkek arkadaşınız varsa lezzetine güvendiğiniz bir aşçının yemek kitabı olabilir.
  5. Erkekler genel olarak film izlemeyi de severler. Son zamanlarda çıkan ve almayı istediği bir film DVD’si kesinlikle erkek arkadaşınızı mutlu edecektir.
  6. Takım elbiseyi severek giyen bir erkeğin asla hayır diyemeyeceği kol düğmelerini unutmayalım. Şık bir kol düğmesi de zarif bir hediyedir.Takım elbiseye uyan bir kravat, gömlekte diğer alternatif hediyelerdir.
  7. Eğer becerebiliyorsanız sevgilinize kendi ellerinizle sevdiği renklerden oluşan bir atkı örebilirsiniz
  8. Eğer erkek arkadaşınız spor ile ilgili ise ona tuttuğu takımın maçına bir bilet alın. Aslında iki tane almanız ve ona maçta eşlik etmeniz de hoş bir sürpriz olacaktır:) Takımının forması da spor tutkunu bir erkek için güzel bir hediyedir.
  9. Erkek arkadaşınız oyun tutkunu ise oyun konsolu almanız unutulmaz hediye seçenekleri arasında yerini alacaktır.
  10. Giyim konusuna gelirsek kızlar kadar zor değildir erkeklere giyim kuşam hediyesi almak yakından tanıyor zevklerini biliyor,bedenini biliyor iseniz giyim sizin için kurtarıcı bir hediye olacaktır bayanlar:) Böylelikle sık sık aldığınız hediyeyi üstünde görme şansınızda olur:)

Modacambazi.com

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış