En İyi 10 Parfümü Seçtik

26 Ekim 2015

Bodrum Kadınlar Kulübü olarak listeyi yapmak oldukça zor fakat sizler için en iyi 10 parfümü seçtik  İşte kadınların yaşam tarzını belirleyen en iyi parfümler..


Chanel No 5

Tüm zamanların tartışmasız en iyi kadın parfümü, ilk olarak 1921 yılında Coco Chanel tarafından vanilya, gül ve yasemin karışımları kullanılarak ortaya çıktı.

Lolita Lempica

Tüm zamanların en romantik kokuları arasında yer alıyor. Menekşe, vanilya, meyan, amarena kirazı ve süsen otu ile tutkuyu ve şehveti çağrıştırıyor.

 Burberry Weekend

Ferah ve canlılık dolu notalarıyla çiçeksi bir parfüm. Üst notalarda; mandalina,yeşillik,orta notalarda; yabani gül, seftali çiçeği, siklamen,alt notalarda; sandal ağacı, sedir ağacı,misk bulunuyor.

 Gucci by Gucci

Bergamot & böğürtlen, orta notalarındaki portakal çiçeği, alt notalarındaki paçuli & sandal ağacı bu parfümü özel kılan formülün açılımı niteliğinde.

 212 Sexy Carolina Herrera

Carolina Herrera’nın sıra dışı şehveti ifade eden Sexy parfümü dişiliğin esansını temsil ediyor. Meyvemsi, orta notaları çiçeksi, baz notaları iste baharatlı ve tatlı .

Poison By Christian Dior
Poison, sümbül ve Kişniş kullanılarak oluşturuldu. Baharatlı ve sıcak olan bu koku 1985 yılından beri kadınların gözdesi.

Classique By Jean Paul Gaultier
Orkide, armut, gül ve portakal çiçeğinin muhteşem karışımının yaydığı koku en az şişesi kadar meşhur.

Calvin Klein Euphoria
Bu parfümü özel kılan içerisinde bulundurduğu siyah orkide, maun ağacı ve nar üçlemesinin yarattığı o egzotik koku. Ama yine de Calvi Klein’nin kokularından bir tanesini seçmek oldukça zor.

Miss Dior Cherie

Çilek yaprakları, yeşil mandalina, karamelli pop corn, çilek marmelatlı, taze paçuli, miskten oluşan, hayatın tadını çıkarmaya, gülmeye, gezmeye her daim hazır, genç ve ruhu genç olan kadınların parfümü

Chloe Love Eau Florale

Mine çiçekleri ve zambak ile çiçek kokularına doyan, belirgin pudra kokusu taşıyan ve yine en favorilerim arasında yer alan ve yeşil çay ile harmanlanmış parfümün fiyatı

 

 

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


16 Eylül 2019, Yorum Yapılmamış
25 Mart 2019, Yorum Yapılmamış
22 Mayıs 2017, Yorum Yapılmamış
20 Şubat 2017, Yorum Yapılmamış
20 Ocak 2017, Yorum Yapılmamış
08 Kasım 2016, Yorum Yapılmamış