Editörünüz’den hepinize koca bir merhaba :)

Gecikmeli bir yazı oldu ama sonunda yazdım. Geçtiğimiz ay 1 Ekim dediklerinde ilk aklıma gelen Bodrum Kadınlar Kulübü oluyor. Heyecanlanıyor,  yüzüme bir tebessüm yerleştiriyorum ve herkes merakla bakıyor bir şey söylemiyorum.

Aslında bir haber sitesi gündemdeydi ve bir an da Bodruma ait bir kadın sitesi niye olmasın diyerek ortaya çıktı.  Bodrum Kadınlar Kulübünde kadınları ilgilendiren sektör haberlerinin yer alacağı, mizah, moda, güzellik, spor, dekorasyon, yemek tarifleri, anne&çocuk, fırsat köşesi (indirimli ürünler)sizden gelenler gibi kategorilerinin olduğu bir site.

Kendimden bahsedeyim kısacık. 1983 Eskişehir doğumluyum. Turizm Meslek Lisesi mezunu,  7 yıllık evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Bodrum’daki lüks otellerin servis taşımacılığı ve vip taşımacılığını yapmaktayız. Eşi ile beraber çalışan kadınlarımızdanım bende.

Köşe yazarlarımız  Op.Dr Çağlar Çiftçi, Op.Dr. Şermin Güvençer, Uzman Pedagog Sinem Alıcı , Gülter Öncel,  İpek Nalbant ve Hülya Ergüneş yazıları ile siteye renk katacak.

Beni kırmayıp, bilgi ve tecrübelerini bizle paylaştıkları için tekrar teşekkür ederim.

Ebru Eren FAKKUSOĞLU

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


30 Kasım 2019, Yorum Yapılmamış
27 Kasım 2019, Yorum Yapılmamış
14 Kasım 2019, Yorum Yapılmamış
01 Kasım 2019, Yorum Yapılmamış
23 Şubat 2017, Yorum Yapılmamış
01 Kasım 2016, Yorum Yapılmamış