Diyetisyen Fulden Yürek İle Zayıflayın

09 Mart 2016

fuldenBu yazımızı, hamilelik sonrası kilolarından kurtulamayan hanımlarımız için hazırladık. Yaza sağlıklı ve fit bir vücut ile girmek istiyorsanız. Yazımızı okuyun.

Gebelik sonrası alınan fazla kiloları vermek için haydi İnter Tıp Merkezine.

Pek çok hamile bayanın en büyük endişelerinden bir tanesi de hamilelikte aldığı kiloları doğum sonrasında verememektir. Hamilelik döneminde sağlıklı ve dengeli beslenmek hem bebek sağlığı hem de annenin hamilelik sonrasında kilo vermesi adına oldukça önemlidir. Hamilelik sonrası kilo vermek istiyorsanız mutlaka aldığınız kilolara dikkat etmeniz ve doğum sonrasında hemen kilo verme çabasına düşmemeniz gerekiyor. Ortalama olarak gebelik boyunca anneler 10 – 15 kilogram almaktadır. Dokuz ay boyunca alınan kiloların bir iki ay içerisinde verilmeye çalışması hem mümkün değildir hem de sağlıklı değildir. Bu yüzden doğum sonrası kilo verme isteğinizi zamana yaymanız gerekmektedir. Doğum sonrası kilo verme işlemini kolaylaştırmak için doğum öncesinde de pek çok hamilelik egzersizi ve hamile yogası tekniği bulunmaktadır. Bu egzersiz ve yoga ile hem daha sakin bir hamilelik geçirebilir hem de doğum sonrası kilo verme sorununu daha da kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanında diyet doğru beslenme kilo vermek için çok önemlidir.

Diyetisyen Fulden YÜREK ile zayıflamaya hazır olun.

Fulden Yürek , Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden iyi derece ile mezun oldu. Öğrenim gördüğü sırada katılmış olduğu Beslenme ve Diyetetik Kongreleri ile Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Üniversitesinde yapmış olduğu stajlar ile birlikte öğrenim hayatını tamamladı.

Poliklinik de  vücut ölçüm analizleri incelenip, bireye özgü diyet programı ile sağlıklı yaşamayı desteklemeye yönelik hizmet verilmektedir. Sadece kilo verme değil bunun yanında kilo alma,çocuk beslenmesi,gebe beslenmesi,yaşlı beslenmesi ve kronik hastalıklarda (diyabet,hipertansiyon,böbrek hastalıkları, kardiyovaskular hastalıklar,gastrointestinal sistem hastalıkları) sağlıklı beslenmeye yönelikte hizmet verilmektedir.

İntertıp Merkezi randevu için  05449492762-02523194800 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.Adres Sadi Irmak Cad. No:17, Bodrum/Muğla

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış