UĞUROZCAYIR

Sigorta, ileride ortaya çıkabilecek risklerin  şimdiden garanti altına alınmasını sağladığından,  hayatın akışı içerisinde zaman zaman ortaya çıkan endişelerinizin büyük bir bölümünü bu yolla giderebiliyoruz.

Allianz Sigorta Deniz Yıldızı Acentası Uğur Özçayır ile bir araya geldik.

Sigortalarla ilgili biraz bilgi aldım. Olası bir durumda  oğlumun eğitiminin akmaması ve tabi ki olası sağlık riskleri de garanti altına alma isteyişim hakkında konuştuk.

Uğur Özçayır;  Sigorta, belli bir birikim yapmayı sağladığından hem maddi olarak, hem de verdiği güven duygusu ile manevi olarak rahatlatan bir sistem olduğunu ve kendimizin, ailemizin ve sevdiklerimizin sağlığını, değerli eşyalarımızı ve sahip olduğumuz tüm varlıkları sigortanın güvencesi altına almanın mümkün olduğundan bahsetti.

2003 yılından bu yana Yat/Tekne Sigortası, Kasko Sigortası, Ev-İşyeri-Otel Sigortası, Trafik Sigortası, Hayat – Emeklilik Sigortaları ve Sorumluluk Sigortaları yani bütün sigortacılık branşlarında hizmet verdiğini ekledi.

Deniz Yıldızı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti. hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 11 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaya çalıştığı ile ilgili bilgi verdi.

Detaylı bilgi için, https://www.denizyildizisigorta.com.tr/ dan yada 252 363 84 35 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


21 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
18 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
17 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
14 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış