okuz1980 Bodrum doğum’lu. İki çocuk annesi. İnsanları mutlu etmeyi, hayal etmeyi seven, farklı olmayı tercih eden yaptığı işe tüm enerjisini veren ve keyif alan güler yüzlü bir hanım Bedia Yıldız.

Kendisinin hayal edip tasarladığı her şeyi sizler için hazırlıyor.

Tüm ürünleri By Bedish Bodrum olarak patentli.  By Bedish Bodrum’da,  söz, nişan, düğün organizasyonu, misafirleriniz, toplantılarınız , davetleriniz için organizasyon, sürpriz hediye paketleri, baby shower partileri, çocuğunuzun doğum günü kutlama organizasyonu, yeni doğan odası ve sepetleri , yıl dönümleri sepeti , sevgiliye aşk dolu bir sepet, kocanız için sürpriz bir çikolatalı sepet ve daha bir çok çeşidi bulabilirsiniz.

By Bedish Bodrum’da birbirinden şık konsepli sepetlere bayılacaksınız.  By Bedish Bodrum’un web sitesi şuan yapım aşamasında. Bir süre sonra online satışı da başlayacak. Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine gönderilebiliyor. Yeter ki siz isteyin.

By Bedish Bodrum’da , Bodrum Kadınlar Kulübü’ne özel sürpriz indirimler de mevcut.

Haydi hediye sepetlerini görmek için By Bedish Bodrum sizleri kahveye bekliyor. Atölyenin adresi Yeniköy mahallesi Şerif Mehmet çıkmazı No:8(Eski Rum Taş Evi) Bodrum

bebekliayıcıklı

araba

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış