BODTO Üye Eğitimleri Başlıyor

16 Kasım 2015

2271Bodrum Ticaret Odası faaliyetleri doğrultusunda üye eğitimleri 18 Kasım tarihi ile başlıyor. Eğitimler ücretsiz, olup katılım belgesi verilecektir. Her türlü soru ve kayıtlarınız için Bodrum Ticaret Odası Dış Ticaret Araştırma Eğitim ve Proje Birimine ulaşabilirsiniz. Eğitim katılımınız için önceden kayıt yaptırmayı unutmayın. Yada http://www.bodto.org.tr/news_detail.php?id=75642&lang=tr linkinden online kayıt yaptırabilirsiniz.

Bodrum Ticaret Odası tarafından düzenlenen eğitimlerin ana başlıkları ve amaçları; Gülümsemenin Büyüsü , İkna Ve Müzakere Teknikleri, Doğru Sigortalama İşlemleri, KOSGEB Girişimcilik, Beden Dili Ve Kişisel İmaj, Hızlı Okuma Teknikleri, Dış Pazar Ve Müşteri Arama, Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya, Komşu Ülkelerle Ticaret Ve İşbirliği, Yazılı İletişim Teknikleri.

Gülümsemenin Büyüsü ; Ticari hayatta “Gülümsemenin” işletmelere olan katkısı ve bunun müşteriye ve hizmetteki sunuma kattığı değerin öneminin anlatılması amaçlanmaktadır.

İkna Ve Müzakere Teknikleri; Müzakere sürecine dahil bütün prensiplerin öğrenilmesi amaçlanmaktadır.

Doğru Sigortalama İşlemleri; İşyeri sigortasında doğru sigortalama işlemleri, sigorta ürünleri ve sigortanın etkin kullanımı ile ihtiyaç duyulduğunda yürütülecek sigorta işlemleri hakkında bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.

KOSGEB Girişimcilik KOSGEB Girişimcilik desteğinden yararlanmak isteyen yeni girişimcilere yönelik sertifikasyonun sağlanması amaçlanmaktadır.

Beden Dili Ve Kişisel İmaj Beden dilinin etkileme gücü, özgüven ve özsaygının kişiye etkisi, profesyonel imaj oluşturma kişisel imajın iş yaşamındaki öneminin anlatılması amaçlanmaktadır.

Hızlı Okuma Teknikleri – NLP: Zihin, dil ve davranış ilişkisi ile okuma yöntem ve tekniklerinin anlatılması amaçlanmaktadır.

Dış Pazar Ve Müşteri Arama; Mevzuat, hedef Pazar, doğru konumlandırma ile müşteri bulma tekniklerinin anlatılması amaçlanmaktadır.

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya; Sosyal medya mecralarını kendi markalarının stratejilerine uygun biçimde ve profesyonelce kullanmalarını sağlayacak becerilerin kazandırılması ve dijital pazarlama araçlarının tanıtılması amaçlanmaktadır.

Komşu Ülkelerle Ticaret Ve İşbirliği; Komşu ülkelerle yapılan anlaşmalar ve getirdikleri ile ithalat ve ihracat prosedürleri, gümrük mevzuatının anlatılması amaçlanmaktadır.

Yazılı İletişim Teknikleri; Yazılı iletişimde yapılan hatalar, yazılı iletişim kuralları, resmi yazışmalar ve bunun iş yaşamındaki öneminin anlatılması amaçlanmaktadır.

Yetkinliklere Dayalı Kariyer Planlama Ve Geliştirme; Kariyer planlama ve yedekleme konusunda kariyer planlamasının önemini anlayarak organizasyonlarda kariyer geliştirme sisteminin işleyişi ve uygulanması amaçlanmaktadır

Perakende Ve Mağaza Yönetimi; Perakende de imalat, pazarlama, müşteri, kalite, raf yönetimi, çalışanlar ve müşteri ilişkileri konularının anlatılması amaçlanmaktadır.

http://www.bodto.org.tr/news_detail.php?id=75642&lang=tr

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış