balik-square-38i34v5elna6gbg96w75l6Ekim ayına başladığınızda vaktinizi seyahatlere ayırabilirsiniz. 3 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 9 Aralık’a kadar yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Astroloji gibi konulara daha fazla ilgi gösterip, araştırmalar yapabilirsiniz. 3 Ekim tarihinde Plüton retrosu bitiyor. Bulunduğunuz çevrede gücünüzü ispatlamaya başlıyorsunuz. 4 Ekim’de Mars Terazi burcuna geçiyor. 19 Kasım’a kadar bir ameliyat gündemi oluşabilir. Eğer kronik rahatsızlığınız sürekli tekrarlıyorsa belki operasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. 8 Ekim’de Venüs de Akrep burcuna geçiş yapıyor. 1 Kasım’a kadar akademik hayatınızda parlayabilirsiniz. Şanslı gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde gelişmeler kaydedebilirsiniz. Başvuru veya evrak teslimi gibi durumlar varsa şans sizden yana olacaktır. En güzeli ise bu dönem mutlusunuz, içinizde bir sevinç olabilir. Beklediğiniz haberler size ulaşabilir. 14 Ekim’de 20 derece Koç burcunda bir dolunay oluşacak. Maddi gelirinizi ilgilendiren bir durum gerginleşmenize neden olabilir. Para transferleriniz havada kalabilir. Yanlış hesaplara aktarılabilir. Size söz verildiği halde beklediğiniz paralar hesabınıza yatırılmamış olabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 22 Kasım’a kadar pozitif gelişmeler yaşamaya devam edeceksiniz. 28 Ekim’de 4 derecede Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay eğitim konuları, şehir veya ülke değişiklikleri yapmak isteyenlere yeni kapılar açacaktır. 31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar seyahatlerinizde her şeyi kontrol etmelisiniz. Yanlış bilet almış olabilirsiniz. Başkasıyla bavulunuz karışmış olabilir. Normalde olmayacak aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Akademik yaşantınızda mutlaka her bilginizi yedekleyin. Tez, sunum, ödev vs ne varsa mutlaka bu dönem yedeklerini alın. Yurt dışı başvurularınız varsa eksik evrak kargaşası yaşanabilir. Bu sebeple siz önceden her şeyi tekrardan kontrol edin.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-5-6-10-11-20-21-25-28-29

Düşük enerjili günler: 8-9-22-23-26-27

Aşkta güzel günler: 20-21

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Ekim ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış