Bahar Şıklığı İçin Nasıl Giyinmeli

25 Mart 2019

570ce9eec03c0e6134477119Bir sıcak bir serin olan havalarda ne giyeceğimizi şaşırır olduk! Bir gün bakıyoruz hava 17 derecenin altında, diğer gün ise 23 derecelerde dolaşıyor. Bu da çok ağır olmasa da hasta olmamıza neden oluyor. Yaz ayına yavaş yavaş yaklaşırken, bu havalarda ne giymeniz gerektiğini ayrıntılı bir şekilde okumaya hazır mısınız?

Sezonun hit trendlerinden uzak kalmadan hem de mevsime uygun bir şekilde stil sahibi olmanın yolu modanın klasik parçalarından geçiyor.

Bu parçaları gardırobunuzun favorileri olarak belirlerseniz hem mevsimin değişik sıcaklıklarından korunur hem de stil sahibi olmanın püf noktalarını yakalarsınız.

Sezonun hit trendlerinden uzak kalmadan hem de mevsime uygun bir şekilde stil sahibi olmanın yolu modanın klasik parçalarından geçiyor. Bu parçaları gardırobunuzun favorileri olarak belirlerseniz hem mevsimin değişik sıcaklıklarından korunur hem de stil sahibi olmanın püf noktalarını yakalarsınız.

KLASİKLERE GARDIROBUNUZDA YER AÇIN

Mevsim soğuklarından korunmak ve mevsim normalinin üzerindeki sıcaklıklarda bile sorun yaşamamak için mükemmel bir trençkot en ideal dış giyim parçanız olmalı. Hem serin hem de sıcak havalarda üzerinizde rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Üzerinizde muhteşem bir trençkot varken, kimse başka ne giydiğinize dikkat etmeyecektir! Stil sahibi bir kadının yapması gereken tek şey ise, bu mükemmel trençkotu, muhteşem gözlüklerle tamamlamaktır!

BEYAZ GÖMLEK İLE DAİMA COOL

Beyaz bir gömleğiniz varsa, onu üniformanız haline getirmenizi tavsiye edebiliriz! Beyaz gömlekli bir  kadın daima kıskançlık uyandırır. Çabasız bir şıklık sağlar. Stil sahibi olmanız için çok fazla uğraşmanızı gerektirmez. Sezonun hit trendine uygun olarak hafif erkeksi bir gömlek almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Altına giydiğiniz kısa paça skinny Jean ile ideal bir kombin oluşturun. Gömleğinizin tek ucunu pantolonun içine sokarak maskülen bir stil yakalayabilirsiniz.

TOPUKLU AYAKKABILARA KISA BİR MOLA

Bu mevsimde her an yağmur  yağma olasılığını işin içine katmalısınız. Dolayısı ile topuklu ayakkabı  ya da herhangi bir stiletto giyerek işinizi zora sokmayın deriz.

MASKÜLEN BİR HAVA

Kalın trikolar fazla, inceleri ile üşüyorsanız sizin için en ideal parça blazer’lar! Hem şık hem de geleneksel olmayan bir alışveriş yapma peşindeyseniz seçiminizi bu parçalardan yana kullanın ve erkeklerin maskülen etkisini kendi stilinize taşımaktan korkmayın.

 

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


21 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
09 Haziran 2020, Yorum Yapılmamış
18 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
17 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış
14 Mayıs 2020, Yorum Yapılmamış