Avrupa Markaları Kılınç Teknolojide

03 Kasım 2015

kılınc 3

Avrupa Markaları Kılınç Teknoloji Mağazalarında

Kılınç Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılında Tekin Kılınç ve Rezzan Kılınç’ın ortaklaşa kurdukları bir aile şirketidir.

Kılınç Teknoloji Mağazaları , Avrupa’nın en çok tercih edilen markalarından BOSCH  dayanıklı elektrikli Ev aletleri markasını ve MIELE center Bodrum’daAknastre Ürünler ,BRAUN kişisel bakım ürünleri ve mutfak gereçleri,  PHILIPS elektronik ve kişisel bakım ve mutfak gereçleri,  Dünya markamız SONY bünyesindeki  ev yaşam ve eğlence ürünleri ve akıllı cep telefonları, aksesuarları, Spor  markalarımız VOIT, DIESEL FITNESS, POWER PLATE, dünyaca ünlü DYSON temizlik robotları daha birçok markaları bünyesinde müşterilerine sunmakta.

Kılınç Teknoloji Mağazalarında Miele Bulaşık makinası ürünlerinde % 40 a varan indirimler, hediyeler;Bosch ürünlerinde  değişim kampanyasına özel indirimler mevcut.

Tekin Kılınç, şirket olarak değerlere dayalı bir kültüre inanıyor ve bu kültürü, hızla değişen bu dünyada yine hızla gelişen bu pazarda,  başarımızı sürdürmemiz de temel olarak görüyoruz dedi.

Tekin Kılınç ayrıca şirketin başarısını ve büyümesini, Müşteri odaklılık, Yaratıcılık, Değişime açıklık, Proaktif  olmak, Sorumluluk, Doğruluk, Kültürel Çeşitliliğe Duyarlılık, takım Ruhu olduğunu söyledi.

Sonuç olarak, sadece bugünki değil, gelecekteki ihtiyaçlara da cevap verecek şekilde tasarlanan; kusursuz teknoloji, yüksek verim , işlevsel estetik ve tartışılmaz kaliteyi ankastre cihazlarıyla mutfaklara taşıyan Kılınç teknoloji Mağazaları firmamızın pazarlamasını yaptığı markalarla  evinizde yer almaktan ve yaşamınıza değer katmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyacağız.

Tüm ihtiyaçlarınız için mağazalarımıza uğramanız yeterli. Kılınç Teknoloji Mağazaları Atatürk Bulvarı No: 31 ve 115  Konacık-Bodrum’da hizmet veriyor.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
13 Ocak 2020, Yorum Yapılmamış
27 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış
26 Aralık 2019, Yorum Yapılmamış