Asi, Güçlü ve Çılgın

13 Kasım 2015

handeweb2Hande Çokrak imzalı Maid In Love kapsül koleksiyonu ile  Mudo FTS64 x Maid In Love

“Asi, Güçlü ve Çılgın”

Genç, yenilikçi, rahat ve özgün stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlarla yansıtan Mudo FTS64, İlkbahar Yaz 2015’de Maid In Love ile başladığı işbirliğine Sonbahar Kış 2015/16 sezonunda da devam ediyor.

Hande Çokrak imzalı Maid In Love işbirliği ile tasarlanan Maid In Love x Mudo FTS64 “Born to be wild” kapsül koleksiyonu, 21. YY kadınlarının asi, güçlü ve çılgın duruşundan esinleniyor.

Her dönemin şarkılarına ve filmlerine konu olan bu tema bu kez Maid in Love’ın karakteristik çizgisiyle birleşiyor. Çift taraflı laminasyon kumaşlar üzerinde ateş grafikler, kalpler içinden çıkan el ve yumruk illüstrasyonları ile anlatılıyor.

Kontrast renkte kullanılan zebra, leopar ve kamuflaj dijital baskılar, kadınların içgüdüsel asi ruhunun dışa vurumu ve doğaya dönüşünü çağrıştırıyor.

Rahat giyilebilir kalıpların ve unisex parçaların yer aldığı koleksiyon, renkli ve dinamik sokak stilinin öne çıktığı ceket, kaban, sweatshirt, pantolon, kazak, etek gibi 36 parçadan oluşuyor. Ateş figürlü postal, sloganlı sırt çantaları ve koleksiyon desenlerinden örülmüş bereler koleksiyonun tamamlayıcı aksesuarları olarak göze çarpıyor.

Maid In Love x Mudo FTS64 “Born to be wild” kapsül koleksiyonu seçili Mudo mağazaları ve mudo.com.tr’de satışta.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


16 Eylül 2019, Yorum Yapılmamış
25 Mart 2019, Yorum Yapılmamış
22 Mayıs 2017, Yorum Yapılmamış
20 Şubat 2017, Yorum Yapılmamış
20 Ocak 2017, Yorum Yapılmamış
08 Kasım 2016, Yorum Yapılmamış