Seksi Topuklar

21 Eylül 2015

Seksi Topuklar : Her kadın kendisini güzel hissettirecek ve güvenini tavan yaptıracak bir çift topukluya ihtiyaç duyar. Bu pembe topuklu ayakkabıları giydiğiniz anda halet-i ruhiyenizi değiştirecek.

Yağmurun tadını çıkarın :  Yağmur çizmelerine sahip olmak için illa da Pasifik kenarında yaşıyor olmanız gerekmiyor.

Yağmur çizmeleri sayesinde artık çocuğunuzla birlikte yağmur suyu dolu çukurlarda zıplarken bile stil sahibi görünebilirsiniz.

Olmazsa Olmaz : Klasik siyah topuklular olmadan hiçbir kadının gardırobu tamamlanmış değildir. İster işe giyin, ister günlük… Bu çift iddiasız ama şık.

Seksi Bacaklar :Bacaklarınızı saran diz üstü çizmeleri dolabınızda baş köşeye yerleştirin. Seksi kelimesine yeni bir anlam kazandıran bu çizmeleri giymenin tek bir sırrı var: Ne kadar uzun o kadar iyi.

Formda Kalın : Formda kalmak her zaman bir çift iyi spor ayakkabı gerektirir. Üstelik de yandaki gibi şirin bir çiftle k daha kolay motive olabilirsiniz. Haydi yürüyüşe

Parmaklar Fora! : Bazen çabuk tarafından ayağınıza bir terlik geçirmeniz gerekebilir. Bu çift hem gündelik, hem de trendy.

Bilekleri Kesin : Ne tam bir ayakkabı görünümünde ne de tam olarak bot. Bir kaç yılda yükselen bilekte bot trendi birer klasik olarak moda tarihine geçti bile. Bu modeli bol paça pantolonlarınız, jeanleriniz ve eteklerinizle rahatça kullanabilirsiniz.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


16 Eylül 2019, Yorum Yapılmamış
25 Mart 2019, Yorum Yapılmamış
22 Mayıs 2017, Yorum Yapılmamış
20 Şubat 2017, Yorum Yapılmamış
20 Ocak 2017, Yorum Yapılmamış
08 Kasım 2016, Yorum Yapılmamış