oglak-square-1-38i34wwqdqqtczwgl0sc22Ekim ayına başladığınızda sosyal tarafınız ortaya çıkıyor. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızla görüşebilirsiniz. Birlikte planlar yapabilirsiniz. Ayın başında şansınız da açık. 3 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. 9 Aralık’a kadar sosyal yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Onların mesajlarını paylaşımlarınızla, desteğinizle duyurmaya çalışabilirsiniz. 3 Ekim tarihinde Plüton retrosu bitiyor. Gücünüzü ispatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. 4 Ekim’de Mars Terazi burcuna geçiyor. 19 Kasım’a kadar hem çok savaşmanız hem de bunun karşılığında güzel yerlere gelebileceğiniz bir kariyer dönemi önünüzde duruyor. Belki zirveye ulaşırken çok emek vereceksiniz ama hepsi buna değecek. Çalışmıyorsanız siz de harekete geçiyorsunuz. Belki bir hobiniz belki bir yatırım planınız için kolları sıvayabilirsiniz. 8 Ekim’de Venüs de Akrep burcuna geçiş yapıyor. 1 Kasım’a kadar yaptığınız işte ün kazanabilirsiniz. İnsanlar sizin başarılarınızı takdir edebilir. Sizler bile olayların bu kadar güzel gelişeceğini tahmin edemeyebilirsiniz. 14 Ekim’de 20 derece Koç burcunda bir dolunay oluşacak. Aile hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle verdiğiniz ani tepkiler kalp kırabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 22 Kasım’a kadar şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız. 28 Ekim’de 4 derecede Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay esnasında hayattan beklentileriniz ne ise dileğinizi dileyin. Şansınızın da açık olduğu bir konumdayken belki gerçek olabilir. 31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar herkese güvenmeyin. Özellikle samimi gözüken ama arkanızdan konuşabilecek insanlar olabilir. Topluluklar içinde söyledikleriniz hiç istemediğiniz yerlere gidebilir.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-5-6-15-16-24-25-28-29

Düşük enerjili günler: 3-4-18-19-22-23-30-31

Aşkta güzel günler: 15-16

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Ekim ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Etiketler :

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Benzer Haberler


02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış
02 Ekim 2019, Yorum Yapılmamış